Włosowa niedziela, po niesamowitej sobocie, pełnej wrażeń, o której postaram się napisać jak najszybciej 🙂
Dziś chciałabym się podzielić z Wami ciekawym odkryciem jakiego dokonałam.

Włosowa niedziela, po niesamowitej sobocie, pełnej wrażeń, o której postaram się napisać jak najszybciej 🙂
Dziś chciałabym się podzielić z Wami ciekawym odkryciem jakiego dokonałam.
Cześć:) moja niedziela wlosowa wypada jutro i tez bede gotowac len:) zrobie po twojemu 🙂 idz na jakies zakupy do ciucha, bo uwielbiam podpatrywac co upolowalas. Pozdrawiam, Karolina
O, czekam na relację!
A poszłabym, tylko czasu nie mam- też ubolewam 🙁
jestem pod wrażeniem Twoich włosów 🙂 a na żywo jakie piękne są 🙂
Słodzisz, oj słodzisz- luuuubieee tooo 😉
Włosy świetnie się prezentują, a jaką masz fajną bluzę- pewnie jest przyjemna w dotyku 🙂
Mam takie dwie- tę i niebieską, uwielbiam je, są super cieplutkie, a ja zmarzlak jestem 🙂 Kupiłam je kiedyś w Butiku 🙂
brajt szajn lajk a dajmond!! 😀
Fenk ju 🙂
oo ja to dawno nawalałam na włosy gluta 🙂 muszę nadrobić 🙂
Nadrabiaj więc bez krępacji 😀
Twoje włosy na żywo wyglądają jeszcze lepiej;D
Dziękiii :* Słodzicie mi dzisiaj, zaraz się rozpłynę 😉
masz piękne włosy, moje natomiast potrzebują jakiegoś odżywienia wiec tym chętniej odgapuję 🙂
Myślę, że będziesz zadowolona z "mojej" mieszanki 🙂
Hmm, dużo humektantów w takiej maseczce. Przy tej pogodzie może się włosie zacząć puszyć po kilku użyciach takiej maseczki, ja bym przemyciła jeszcze troche tłuszczyku, tak raz na jakiś czas. No chyba że było kłacze wyolejowane jak ta lala wcześniej, to wtedy spoko. A wyglądasz jak u Pink Floydów – Shine On you Crazy Diamond 😀
O! Zapomniałam wspomnieć! Tak, tak całą noc miałam olej na głowie 🙂
o to i ja muszę zaaplikować sobie tę papkę na włosy 😀
Polecam 🙂
Dodaj komentarz