Konkurs, nagrody i włosy piękne jak jasny kapelusz!

No, witam 🙂
Tak jak wspominałam, w ostatnim czasie nastąpił u mnie wylęg nowości.
Właśnie otrzymałam od firmy BAYER zestaw tabletek Priorin Extra. No, dla mnie extra, nie ma to tamto. Jak wiecie, albo i nie walczę o lepsze włosy. Walczę kłami i pazurami, bo marzą mi się kłaczki Roszpunki. Z pomocą przychodzi mi ten oto specyfik.

Żeby Was nie zostawiać tylko z moją radością, napiszę kilka słów o tym zacnym specyfiku. Oczywiście sama z głowy tego nie wymyślam- informacje dostałam od przemiłej Pani Marty, która też zaproponowała mi współpracę i bycie króliczkiem doświadczalnym z czego ogromnie się cieszę. Już zacieram łapki i zaczynam łykać czary zamknięte w małej kapsułce!
Damy tabelkę, dla wzrokowców…
 I napiszemy coś mądrego, żebyście mieli rzetelne informacje o produkcie 🙂Co to jest Priorin?
Priorin Extra to specjalnie stworzona unikalna formuła 3ACTIV+ z dodatkiem biotyny, która pozwala utrzymać zdrowe włosy. Formuła 3ACTIV+ z biotyną to połączenie ekstraktu z prosa, L-cystyny i kwasu pantotenowego z biotyną.

Unikalna formuła preparatu Priorin Extra
Priorin Extra wzmacnia cebulki włosów od wewnątrz dostarczając im niezbędnych składników odżywczych. Unikalna formuła 3ACTIV+ z biotyną odgrywa dobroczynną rolę w utrzymaniu zdrowia Twoich włosów.
Proso jest jedną z najstarszych i najbardziej wartościowych roślin uprawnych na świecie.
L-cystyna jest aminokwasem wchodzącym w skład większości białek w organizmie. Jest również jednym z podstawowych budulców włosów. Zdrowy włos ludzki zawiera nawet 14-16% cystyny.
Kwas pantotenowy ułatwia produkcję energii w komórkach, również tych odpowiedzialnych za wytwarzanie i odżywianie włosa.
Biotyna należy do witamin grupy B. Jest niezbędna do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych i ich wykorzystania przez organizm. Jej dodatek odżywia włosy i zapobiega ich wypadaniu.

Priorin Extra wspomaga utrzymanie zdrowych, pięknych włosów i może być stosowany w następujących przypadkach:

  • długotrwałego narażenia na stres
  • zmian hormonalnych w okresie menopauzy*
  • zmian hormonalnych w okresie ciąży i karmienia piersią*
  • zmian pór roku (wiosna i jesień)
  • stosowania diet
  • zmian o podłożu hormonalnym, np.łysienia androgenowego
Teraz już wszystko wiecie! Wiecie, że nie jest to jakaś popierdółka tylko coś extra, jak sama nazwa wskazuje. wszystko przebadane, bezpieczne i podejrzewam, że super skuteczne jak jasny gwint i jasny kapelusz razem wzięte!  Ja zabieram się do wielkiego testowania, a dla Was mam niespodziankę! Bo przecież Wy też pewnie chcielibyście wzmocnić swoje włosięta, prawda?
Chcecie wygrać trzymiesięczną kurację dla swoich włosów? Nic trudnego! Wystarczy wejść na stronę  www.wyprobujpriorinextra.pl i wypełnić ankietę na temat swoich włosów, z użyciem unikalnego kodu mojego bloga nBokK3hXC. Jeśli będziesz danego dnia pierwszą osobą, która zakwalifikuje się jako grupa docelowa dla produktu (odpowiednia ilość punktów, która spełnia kryteria tabletek)- otrzymasz 3 miesięczną kurację! Kiedy już Ci się uda, a wierzę, że tak- będziesz zobowiązana do wypełnienia 3 ankiet podczas 3 miesięcznego stosowania produktu. Super zestaw możecie wygrać codziennie, zaczynamy już jutro i gramy przez kolejne 10 dni. Zawsze o 18:00 macie szansę na nagrodę. Proste? Jasne!A tutaj jeszcze trzy słowa od xędza  prowadzącego w formie obrazkowej, żeby było jeszcze łatwiej połapać się w konkursie 🙂

Teraz wiecie już wszystko 🙂
Zaczynamy jutro o 18:00! Kto pierwszy ten lepszy! Wierzę w Was dziewczyny i co najmniej 9 z Was ma wygrać i kropka! Już dziś zbierajcie siły Maleństwa, jutro przypomnę Wam o wszystkim na fejsiku.
I pamiętajcie- gramy lepiej niż Owsiak!