Daily Archives

1 czerwca 2014

Odżywka, która odmieniła moje życie

By | Bjuti Pudi | 40 komentarzy
Dzień kłaczanki się odbył, jak nie jak tak. Choć nie ukrywam, że ta niedziela była skromna.
Szykuję się do drugiego podejścia z INDYGO. W związku z tym odstawiłam olejowanie na kilka dni oraz staram się za dużo chujstwa na włosy nie pchać.
Dzisiaj było lekkie oczyszczanie. Zrobiłam piling CUKROWY. Wiecie trochę z lenistwa akurat postawiłam na cukier, bo nie chciało mi się specjalnie kawy zaparzać, bo normalnie jej nie piję. O tym sposobie już pisałam. Kto zechce kliknie w niebieski napisik i poczyta o tym jakie mam zdanie w tym temacie. Drugie mycie odbyło się normalnie, a potem nałożyłam zwykłą, choć zacną odżywkę, która nie ma w sobie za dużo śmiecia i którą uwielbiam.
Żeby nie zostawiać Was tak przy niedzieli z kilkoma zdaniami i niedosytem napiszę co to za odżywka i co o niej sądzę.
Isana, odżywka nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych. Po niemiecku ma jakąś nazwę typu Feuchchujumuju achtung junge nain nain. Nie znam niemieckiego. Dla mnie wszystko w tym języku brzmi jak rozkaz rozstrzelania czy inny wyrok śmierci. Kiedyś nawet przyszło mi do głupiego łba żeby się tego języka nauczyć, ale rzuciłam okiem i mi przeszło. Chyba wolę chiński. Nie ważne. Jak zwykle odbiegam od tematu 🙂
Producent wypłakuje się nam w rękaw, jaka to ta odżywka nie jest genialna, jak to nie nawilży i nie odnowi. I powiem Wam, że się zgodzę! Kupiłam ją w promocji (jak zwykle) za jakieś pięć zeta w Esesmanie, bo tam tylko są dostępne Isanki. Lubię mieć pod ręką jakąś odżywkę, a nie tylko maski, sraski, wynalazki. Wiem, że różne blogerki i BlogĘrki, te mniejsze i te całkiem guru chwaliły Isanę z jakimś tam olejkiem bobosu, bibosu czy inny wynalazek. Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiona jestem. Kupiłam tą, bo jak na moje ślepe oko skład ma nie najgorszy. Wrzuciłam w koszyk.
No i stało to to aż żem się spłoszyła i przypomło mie się. I Panie i Panowie kapelusze z głów, szacun total, git majonez. Niby zwykła odżywka, a bije na głowę maskę GRANAT I ALOES z Alterry, którą blogerki okrzyknęły super hitem. No, nie powiem zła nie jest, ale skoro ta odżywka jest lepsza od tamtej maski no to come on- nie wierzcie internetom.
Odżywka ma zbitą i treściwą konsystencję, moim zdaniem bliżej jej do maski niż tylko odżywki. Wkurwia mnie tylko fakt, że opakowanie jest niewygodne. Flaszka jak flaszka, ale jest z tak twardego plastiku, że trzeba wiedzieć jak ją ścisnąć żeby wydobyć zawartość, szczególnie przy końcówce odżywki. Ale dobra kij jej w oko. Niech będzie, przemęczę się. Nie kupuję niczego dla opakowania. Kij z butelką.
Zszokowało mnie, że producent nie kłamie 🙂 Dziwne co? Niby w składzie nie ma silikonów, ale włosy po tym wynalazku są błyszczące i odnowione. Nie wiem jak, ale efekt jest genialny. Może to faktycznie dzięki wyciągom z bawełny zbieranej przez niewolników. ( Dobrze, że nie przez zwierzęta, bo połowa opętanych wege wega czy jak tam oni by protestowało. Piszę, że połowa, bo połowa z nich pewnie normalna. To żeby nie było, że im jadę 😀 ). Jak by nie było, włosy naprawdę są nawilżone. Są sypkie i sypią się jak panny przy ekspresówce. Znaczy sypią się, nie że wypadają, tylko ładnie przelatują przez dłoń czy co tam podstawicie. Błyszczą się, powtarzam się. Są miłe w dotyku jak jakieś pierdolone kurczątka. Miękkie jak penis stulatka i chce się je głaskać- zupełnie przeciwnie jak owego penisa.
Jeśli miałabym oceniać produkt w kategoriach odżywek- daję szóstkę. Bez plusa, bo ten twardy plastik zaburza moją wizję produktu genialnego pod każdym względem.
Ta niby zwykła odżywka odmieniła moje życie. Stałam się po niej piękna, mądra i bogata. A wszystko dzięki niej, musisz ją mieć, w przeciwnym razie zamienisz się w nieatrakcyjne truchło i po nocach będziesz musiała trzymać kredens.
Tyle.
Idę.
Wesołych świąt!
Czy tam Dnia Dziecka, no matter, oby wesoło było 🙂