Wywar ze świetlika na paznokciach, czyli fluo top

Komentarze
22 odpowiedzi do „Wywar ze świetlika na paznokciach, czyli fluo top”
-
zmienia kolor czarnego na granat tylko w słońcu 😉
-
no w sumie, w normalnym świetle nie widać większej różnicy 😉
-
-
Powinni Ci płacić za te recenzje, bo działają. No normalnie pójdę i kupię go, jak będę w tej drogerii 🙂
-
No to z tego miejsca ogłaszam- zapłaćcie mi firmy 😀
-
-
Dobre dobree;D
-
no nie jest złe 😉
-
-
lubię takie cuda 🙂
-
i ja i ja ijaijaooo 😀
-
-
Normalnie nienormalnie nie wiedziałam, że to tak świeci:D
-
No to już wiesz 😉
-
-
A ja lakiery Wibo z tej serii lubię, mi paznokcie po nich na serio szybciej rosły 😀
-
O widzisz! ja swoje mam zażelowane więc jak dla mnie moje paznokcie mogły by nie rosnąć szybko 😉
-
-
Kurczę, nie pomyślałabym, że takie cudo może być akurat tam 😉 Ja znalazłam swój ideał w Inglocie: nabłyszcza, wysusza, wygładza, i przedłuża trwałość. Trochę droższy, ale z pewnością warty ceny 🙂 Nawet napisałam recenzję niedawno – co prawda gołej klaty tam nie ma, ale możesz sprawdzić czy jest wystarczająco dobry żeby się zmierzyć z Wibo 😀
-
Sprawdzę – ja jestem ciekawską babą 🙂
-
-
Ale bajer 😀
-
🙂
-
-
bajer 🙂 aż se kiedyś kupię 🙂 A co tam, może jeszcze kiedyś na dyskotekę pojadę 😉 (taaa pojadę…)
-
Na Kraśniczyn na zabawę jak znalazł 😉
-
-
Lakiery Wibo z tej serii chyba wszystkie tak szybko schną, bardzo je lubię. Na razie mam inny top, ale ten na pewno kupię.
-
Jak Ci się aktualny skończy to polecam 🙂
-
-
fajne to Twoje cudeńko :p
-
No fajne, nie mogę złego słowa powiedzieć 😉
-



Dodaj komentarz