Wyrwałam niezłe szmaty

Komentarze
23 odpowiedzi do „Wyrwałam niezłe szmaty”
-
Pierwsze spodenki bardzo fajne 🙂
-
Zgadzam się 🙂
-
-
uwielbiam szmateksy!!!
Można znaleźć tam zajebiste cacka 🙂-
I ja je za to uwielbiam, za to i za ceny, bo jak wszyscy wiedzą jestem sępem 😉
-
hahaha 🙂 ja na szmateksach ubieram siebie, dziecko a i dla modelek na sesje coś zawsze znajdę 🙂
-
-
Lubię takie gacie, co by kaczuchy tyłka nie obskubały 😀 Ostatnio ma siostra mi wynalazła biełe szortasy, klasa sama w sobie 😉 Muszę i ja swe łupy obfocić trochę tego jest.
-
Ooo czekam na post! I leć w następną środę do Pawexu u nas, dziś był wysyp krótkich gaci 🙂
-
-
Bardzo fajne ciuszki 🙂
-
Potwierdzam 🙂
-
-
Dawno się tak nie uśmiałam 😉
-
No i o to chodzi :* Śmiech to zdrowie 🙂
-
-
Szmaty zajebiste, ale opis jeszcze lepszy. 😀
-
Dzięki Smokeyku :*
-
-
Ciuszki świetne, szorty w gwiazdki mega!
-
Dzięki, już w nich popierdalam po chałupie 🙂
-
-
Wszystkie rzeczy mi się podobają i chętnie widziałabym je w mojej szafie 😀 Muszę i ja iść na zakupy 🙂
-
Ić i opisz 😉
-
-
Fajne ciuchy, wycieczki na szmateksy zawsze najlepsze, nawet jeśli nieplanowane. 🙂
-
Oj uwielbiam perełki wygrzebywać, uwielbiam 🙂
-
-
Najlepsze gwiazdkowe ;P
-
Się wie! Bo czarne, a Ty lubisz czerniznę 😉
-
-
Nagłówek mnie zmiażdżył ; D
-
Ja mam najebane z tymi nagłówkami 😀 W ogóle nie myślę nad treścią, tylko tak łup co mi do łba przyjdzie 😀
-





Dodaj komentarz