Le Le Le- dalej nie wymówię, bo seplenię :D

Czaiłam się z tym postem dobrą chwilkę. Chciałam przeczekać gorący okres, kiedy to każda blogerka spuszczała się nad recenzją żeli z darów losu. Spotkałam się nawet z recenzjami po 2-3 dniach, brawa hehe 😀 Chociaż żel…no w sumie na upartego, coś tam o żelu można powiedzieć i po 3 dniach, ale ja wolę dłużej się pochlapać, zanim się wypowiem. Było milion recenzji, ale przecież wiadomo, że moja będzie inna od wszystkich, bo nie byłabym sobą.
Pewnie od początku wiedzieliście o czym będzie mowa, przyznać się swołocze! Oczywiście i do mnie trafiła paczucha od Le Petit Marseillais. Jak piszę tę nazwę, ręka mi drży za każdym razem, wymawiam też pewnie po swojemu, mimo że Le Petit dbało o to, żebym wymawiała jak trza. No dupa. Gadam po swojemu 😀 Ale dzięki za chęci. To już druga paczka od Nich. W zeszłym roku testowałam pierwszy zestaw KLIK. I trzeba przyznać, że zjednali sobie klientkę.  Kupuję Le Petitowe kosmetyki.
Paczka jak zwykle na najwyższym poziomie.  I mówię to nie bez kozery. Zawartość to 2 żele do obmywania zwłok. Gigant pomarańczowy i dużek cytrynowy. Maska na oczy- tu chyba Grey był inspiracją, choć maska miała zakrywać oczy, by poznać zapach nosem, a nie okiem. Osobiście niuchałam bez podglądania, ale i bez maski. Greyówka przyda się w samolocie. Oczywiście milion próbek, które rozdaję i karteczki z informacjami od Le. Skracam nazwę jak mogę hehe 😉 Zazwyczaj opakowanie nie robi na mnie wrażenia, ale pudełka od Le lubię. Pudło z zeszłego roku służy mi do przechowywania szpargałów, tegoroczne też już zapełnione. Niby głupotka, a cieszy. Przejdźmy do produktów, bo pieprzę jak potłuczona.
Żel werbena i cytryna, 400 ml. Zapach świeży, owocowy, z werbenowym, roślinnym przełamaniem. Zaskakujący. Pobudzający, odświeżający. Doskonały na lato, dodaje rześkości. Bardzo ciekawy, podoba mi się.
Żel pomarańcza i grejpfrut, 650 ml. Zapach również świeży, ale mniej kwaśny. Słodka pomarańcza przełamana goryczką soczystego grejpfruta. Relaksujący, otulający zapach. Aromat odpręża i skłania do odpoczynku, wylegiwania się w wannie- póki woda nie wystygnie.
Nie mam swojego faworyta, sięgam po żele zamiennie, w zależności od nastroju. Na szczęście Le ma dużo ciekawych aromatów w asortymencie i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja na przykład uwielbiam wersję brzoskwiniową, w różowej butelce. Cudny zapach, zużyłam już ze 3 opakowania. Wspólnym mianownikiem żeli z tej firmy jest cudowny zapach i dobra wydajność. Żele są gęste i pachną soczyście. A tak nawiasem mówiąc, to ja wiem, że producenci prześcigają się w obietnicach typu- super nawilżenie, łagodzi coś tam, nawilży pięty i plecy, pieni się jak wściekły pies i inne duperele. Ale wiecie dla mnie liczy się co innego- żel ma myć, ładnie pachnieć i być wydajny (nie za rzadki). Tyle mi wystarczy. Le spełniają moje kryteria i to w 100%, do tego flaszki są duże i ładne, a owocowe zapachy to moje klimaty. Ceny nie odstraszają, przeciwnie- zachęcają. Dlatego ja Was też zachęcam do wypróbowania ich produktów, jestem pewna, że się nie zawiedziecie 🙂