Schodzimy z czerni, ostateczne starcie!

No cze. Melduję się. Była włosiana niedziela. A przed włosianą niedzielą, był kolorowy czwartek. Tak, tak, tak- robiłam drugie podejście do ściągnięcia czarnucha ze łba, a wczoraj przy sobocie zrobiłam “niedzielne” odżywianie. Ale może po kolei 🙂

Koniec pierdolenia, poszło na noże. A właściwie na kąpiel rozjaśniającą. Rozjaśniacz, dużo odżywki i trochę szamponu i siedziałam u mojej najlepszej pod słońcem fryzjerki z tym obrzydlistwem z 30 minut. Po czym na głowie miałam to…
Tęcza, tęcza cza cza cza, czarodziejska szafa gra hehe 😉 Przez moment nawet się zawahałam, czy nie walnąć łba na czerwień taką jak na końcach, ale szybko mi przeszło. Widzicie ten ciemny pasek? To ta w ząbek czesana henna. Jak tak to nie chciała mi się trzymać, a jak do ściągania to ani rusz. Co za pierdolone, naturalne paskudztwo. Eko-sreko, naturalne dbanie, powiem Wam krótko- fuj, dupa, cycki. Nie wierzcie blogerkom, nawet mi. Dopiero po czasie dowiadujemy się co dany kosmetyk nam czyni. Ale za to patrzcie jak mi włosy szybko rosną, hennę robiłam dokładnie rok temu! Dobra chodźcie dalej 🙂
Potem poszła na łeb farba, która miała to wszystko zrównać i… zrównała! Chociaż w różnym świetle moje włosy wyglądają różnie, ale na żywo jest to ładny brąz. Zdjęć nie obrabiałam ani ciut ciut, a i tak na każdym włosy mają inny kolor, w zależności od światła czy chuj wie czego tam jeszcze.
Efekt jest taki jaki widzicie. I na tej fotce kolor chyba najbardziej przypomina ten, który mam w realu. I  w Biedronce i w Kiepsco też 😀
Chłodny brązik. Piękny i taki jak mój naturalny. Nosz psia mać identyczny jak mój! A co śmieszne, kiedy podeszłam do okna i słońca- pacze, pacze, a tam jakaś wiewióra hehe 😀
Może to mój urok, może to mejbełyn! A może fakt, że fotki cykałam telefonem, a nie wiem tego. W sumie lata mi to, czy włosy są w ciepłej tonacji, czy w zimnej. Najważniejsze, że nie są czarne, o!
A tutaj już nie są takie czerwone. Świat oszalał, żeby mnie rodzona Matka miała bić kablem od pilota, to nie wiem co to z tymi zdjęciami się wyrabia. Wierzcie na słowo- kolor jest chłodny haha 😀
Jeszcze moje przody, właśnie dotarłam do mojej rezydencji z pięcioma garażami i kucykiem, i basenem, i kotem, i z jachtem na rzece w ogrodzie, i… a co Wam będę gadać 😀 Końce troskę się zbiegły w stada, ale co się dziwić, skoro był lekki kat.
Jak ja to widzę- włosy mimo wszystko nie ucierpiały. Może lekko podeschły końcówki, ale to da się naprawić raz dwa- oleje, srele, morele, brzoskwinie. Brzoskwiń bym zjadła. Moja super fryzjerka Pati podcięła mi z centymetr końcówek, tak profilaktycznie, ale włosy są naprawdę w genialnym stanie zważywszy na to, co ostatnio z nimi wyprawiam.
Dałam im chwilę odpocząć, a potem postanowiłam je troszkę odżywić i tu zaczyna się włosiana niedziela, która w praktyce była sobotą.
Taki arsenał wytoczyłam. Na noc natarłam łeb Castor Oilem, bo chcę być piękna jak te z Holiłudu. O tej odżywce napiszę więcej za jakiś czas, Także cierpliwości dziołchy. Troszkę tej maski wdusiłam  też na długość, a potem dokładnie rozsmarowałam na długości oliwę z oliwek. Kuna leśna! Nie ma oliwy na fotce, cóż za niedopatrzenie! Włosomaniaczki zrobią mi z dupy jesień średniowiecza za takie przekłamanie! Panie chroń mnie!
Rano, to znaczy jak wstałam, normalni ludzie nie nazywają tego rankiem, ale szarap madafaka. Ja codziennie wstaję o 9, niezależnie od tego, która jest godzina! Więc rano (wiem, że nie zaczyna się zdania od więc, ale co mi zrobicie?) na tę nocną papkę, która siedziała pod czepkiem i czapką nawaliłam jeszcze maski Latte, która wcale nie jest Kallosem, ale 90% społeczeństwa i tak powie, że to Kallos, a nie Serical. Prócz Latte poszła też Bananowa maska, która tym razem jest od Kallosa. Wymieszałam obie, wtarłam w pióra. Założyłam kamuflaż włosiany- czyli ponownie czepek i czapa od czapy i chujaj dusza piekła nie ma. Bo kurwa nie ma. Holiłudzkiej maski nie da się od tak zmyć po ludzku, więc do niej mam szampon Timotei, który daje radę. Po półtorej godziny zmyłam łeb i poszła jeszcze saszetka Biovaxa z Biedry. Znowu z tym z godzinę spędziłam i nareszcie spłukałam czerep z tej całej zabawy w debila. Włosy dostały nawilżenia, blasku i generalnie (nie lubię tego słowa) wyglądają jak gdyby nigdy nic.
I o. Tak to. Na fotkach jakieś łaty wyłażą, ale wierzcie mi ludzkim okiem ich nie widać. Aparat jakiś kurwa wyczulony i łapie każdą zarazę. Żeby mi tylko jakiego syfu do rezydencji nie nawlókł, gałgan jeden, nikczemny obibok.
O tu całkiem, całkiem kolor przypomina mój kolor. Z jaśniejszą poświatą, ale nie rudą tylko stonowaną. I jak widzicie włosy nie ucierpiały. Jupi, jupi, jupi, madafaka Polska mistrzem Polski, a heja, heja, heja Krasny York mistrzem hokeja! Jesssss!
Tu znowu aparat powywlekał jakąś tęczę, której normalnie niby nie widać. Już nie mam siły. Ale dobra, niech mu będzie, policzymy się później!
Już ostatnia fotka, bo i tak pewnie nikt tutaj nie doszedł z czytaniem. A ja się tak z pilotem gimnastykowałam, żeby fotki porobić, a Wy nie czytacie, fuje. Wiecie, że na sprawdzianach z fizyki, w środku nudnego pierdolenia, pisałam co popadnie, byle stronę zapełnić? I tak miałam 5 z fizyki, ale kogo to interesuje? No własnie, nikogo.
Podsumowując. Tak, kurfa kartofel, udało Wam się dobrnąć! Moje włosy nie zostały zniszczone. No, bardzo kurwa nie sądzę. Jest lekki podsusz na końcach, ale końce pamiętają jeszcze czasy katowania, więc nie ma co im się dziwić. Trochę oleju i będą jak nowe.  jak nie będą to i tak po centymetrze kiedyś tam znikną. Podejrzewam, że kolor może wypłukiwać się szybciej niż powinien, bo wiadomo- rozjaśniacza się tak trzymał nie będzie jak “łysego” włosa. Ja pierdut- “łysy włos”, tego jeszcze nie grali 😀 Myślę jednak, że kilka farbowań i kolor się ugruntuje na amen. Kolor jaki uzyskałam, jest niemal identyczny jak mój naturalny.  Co tam jeszcze myślę? Nie ma kurwa hejtowania, że po fuj się gimnastykuję, żeby teraz niszczyć włosy rozjaśnianiem. Nic nie niszczę, chyba, że Wasz poczucie wartości małe, podłe gnidy bez perspektyw hehe 😀
Jestem zadowolona. Koniec.