Rewolucyjny peeling do skóry głowy

Właściwie to co niedzielę mam niedzielę dla włosów, a nawet (prawie) spa dla reszty, ale jakoś się zapuściłam z relacjami z tych niedziel, bo w niedziele bywam leniwcem 😉
Dzisiaj się zebrałam jakimś cudem i piszę. A co dziś namodziłam?
W ruch poszedł taki oto zestaw. Kwiatka nie zużyłam, bo nie miałam pomysłu na maseczkę z hiacynta. Biovaxa kupiłam w naszej uśmiechniętej przyjaciółce Biedronce za 1,99. Barwę przywlekłam z Kiepsco i zdziwiłam się, że zmienili jej flaszkę. A ta zaczarowana butelka- kręgiel to moje ostatnie odkrycie na miarę odkrycia Ameryki. W kręglu siedzi sproszkowany pumeks, który jest fenokurwamenalny. Pisałam o nim TUTAJ KLIK.
Przy niedzieli postawiłam na oczyszczanie. Najpierw zmieszałam ociupinkę pumeksu z barwą i poczęłam nacierać łeb. Dotychczas pumeks przetestowałam na moim ciele i odnogach i nie ma nic lepszego niż peeling tym wynalazkiem. We włosach również spisał się genialnie, lepiej niż cukier czy kawa. Kręgiel to jest po prostu cud nad Wieprzem! Nad Wisłą też na pewno się sprawdzi. Jest jeden mały kłopot- trudno gdzieś go dostać. Przeszukałam wszystkie internety świata, znalazłam hultaja na Alibabie, ale Żółte Przyjacioły sprzedają go na jakieś pierdolone tony, no to nie kupię sobie załóżmy 700 kilogramów, bo co ja z tym zrobię? Zresztą, nie mam stodoły, żeby to składować, a w piwnicy hoduję marijuanen śpi kot. I tak to. W archiwum Aliexpress znalazłam te śmieszne flaszki, ale aktualnie nie mają ich w sprzedaży i dupa rozbita. Jeśli ktoś ma jakiś cynk- dajcie znać, błagam! Zapas mi się kończy, a peeling jest genialny. Skóra głowy czysta jak modelki z Insta przed wyjazdem do Dubaju. Włosy uniesione, a pumeks wypłukał się bez najmniejszych problemów. Mówię Wam nie było i nie będzie lepszego peelingu. Uniwersalny rozpierdalacz.
Potem na godzinkę pod czapkę poszedł Biovax. Wersja z olejami chyba najbardziej odpowiada moim włosom i zastanawiam się nad zakupem pełnowymiarowego opakowania.
Włosy są bardzo ładnie nabłyszczone. Po masce uzyskałam efekt lejących, elastycznych włosów.
Na pohybel hejterom, którzy niedawno jęczeli, że mam siano. Pocałujta mnie w dupę 😀 Łaty oczywiście nie dodają uroku mojej fryzurze, ale niedługo drugi etap zmiany koloru. Zastanawiam się tym razem nad zakupem Eclair Clair Creme z Loreala. To taki odbarwiacz do włosów, dekoloryzator z niewielką domieszką rozjaśniacza. Jest strach, ale naczytałam się dużo pozytywnych opinii i chyba zaryzykuję. Może miałyście z tym specyfikiem styczność?
Włosy rosną. Tutaj ułożyły się po swojemu, wyglądają jak ścięte w literkę U, a nie są. Ostatnio troszkę je podcięłam i pewnie przy następnych eksperymentach z kolorem znowu będzie trzeba końce upierdolić zdeka.
Na koniec bonus. Janusz. Ten to się zawsze błyszczy i to bez odżywek, a łaty u niego wyglądają zawsze spoko. Szkoda tylko, że na wiosnę leni się jak postrzelony, ale przecież nie będę go smarować Jantarem 😉
A jak tam Wasze niedzielne eksperymenty?