Żeby wygrać, trzeba grać!

Komentarze
24 odpowiedzi do „Żeby wygrać, trzeba grać!”
-
gratuluję :)) kiedyś to tak było przedziwnie w tym rossmannie, że wygrywała Alina Ciupa z Koziej Wólki, Andrzej Ciupa z Koziej Wólki, Henryk Ciupa z Koziej Wólki, Mirosława Ciupa z Koziej Wólki- noż cała familia ;ppp Czasem to było az przekomiczne i widać było, że Rossmann coś kręci. Ale i wtedy udało mi się kilka razy coś wygrać 😉 Teraz te paragony wprowadzili więc może takich cyrków nie ma, dawno brałam tam udział w jakimś konkursie.
-
Hehe no tak było, pamiętam te czasy 🙂 Ale szansa zawsze była. Teraz już wszystko na legalu i cała familia z Koziej Dupy nie wygrywa 🙂
A spróbuj czasami, czemu nie 😉
-
-
dawno brałam udział w jakichś konkursach-muszę się wziąć do roboty:P
A Tobie serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za kolejne wygrane 😉-
Nie dziękuję 😉
I tak, tak bierz się do roboty 🙂 Nawet drobiazgi cieszą, kiedy je wygrywamy 🙂
-
-
Gratulacje 🙂 mi się nigdy nie udaje wygrać wiec zazdroszczę szczęścia 😀 A nagroda fajna
-
Próbuj, próbuj, nie poddawaj się- nigdy nie wiadomo kiedy szczęście się uśmiechnie 🙂
-
-
Ja też raz na jakiś czas coś tam wygrywam. Czasem mniej, czasem więcej. Ale rację masz- kto nie gra ten nie wygrywa 🙂
-
Dokładnie, jak się nie spróbuje to pewne, że się nie wygra 😉
A co Ci się udało wygrać?
-
-
Udało mi się wygrać kilka razy, bilety na imprezy (chociażby na koncert Comy, czy Happysad) wyjście na kręgle, wyjście na maraton Władcy Pierścieni. A tak to raczej drobne rzeczy jeśli już. 🙂
-
Te drobne nagrody cieszą tak samo 🙂 Sam fakt wygranej cieszy 🙂
-
-
Podpisuje się pod tytułem twojego postu nogami i rękami.Ja dużo wygrywam. Ale poświęcam na to bardzo dużo czasu, ale dzięki temu nie pamiętam już msc bez jakiejś nagrody 😀
-
Ja dużo czasu na gry i zabawy nie poświęcam, ot wybieram te które mnie interesują 🙂
-
-
Gratuluję 🙂
każda nagroda, nawet najbardziej błaha, jest fajna, a to dlatego… ze jest nagrodą 🙂
fajnie jest po prostu coś wygrać nie ważne co by to było. Ja osobiście też gram, choć dość rzadko. Uwielbiam konkursy, w których trzeba się czymś wykazać a nie np. udostępnić zdjęcie na fejsie (w takich nigdy nie brałam i nie wezmę udziału). Nie wiem jak jest z nagrodami w tych drugich ale jeśli chodzi o pierwsze to ostatnio udało mi sie wygrac smartfona samsung galaxy s4 a to jedynie za napisanie… życzen. W przeszłości (choc bylo to juz pare ladnych lat temu) zgarnelam kilka plyt i DISCMANA:D w esce. Na razie to tyle jesli chodzi o moje wygrane, ale kto wie… moze bedzie ich kiedys wiecej. Czego sobie i Tobie zycze 🙂
pozdrawiam-
też wygrałam kiedyś discmana w esce, btw wogóle w esce łatwo wygrać 🙂
-
Ja też wygrałam kiedyś discmana, ale był szpan! Z tym, że nie był od Eski tylko zgarnęłam go za konkurs o tematyce żydowskiej jeszcze w szkole. No, bo za czasów szkolnych obstawiałam wszelakie konkursy – plastyczne, recytatorskie itd 😀
-
-
Też kilka razy udało mi się wygrać parę drobiazgów, chociaż nie gram aż tak często 🙂
Tak przy okazji, jak wspomniałaś o ustawianiu konkursów – jakiś anonim zarzucił mi, że konkurs z Priorinem Extra to "bullshit", bo ponoć nikt nie wygrywa, a ja sama zgarniam pieniądze za każdą zalogowaną osobę 😀 O ironio, godzinę później jakaś dziewczyna napisała pod nim, że wygrała z mojego kodu 😀-
Haha można powiedzieć, że świetnie uciszyłaś barana 😀
-
-
Gratulacje 😀
Ja bardzo lubię rozdania i konkursy, jeśli mi się coś podoba biorę udział – nawet jeśli zgłosiły się tłumy, zawsze jest jakaś szansa 😛 dwa razy się udało 😉-
Pewnie, że szansa jest zawsze- dlatego warto próbować 🙂
-
-
Gratulacje! Mi niestety nigdy nie udało się niczego wygrać 🙁 Ale spróbuje w tym konkursie, który "reklamujesz", może się uda 🙂
https://swiat-chomika.blogspot.com/-
Nigdy nie wiadomo, kiedy szczęście się do nas uśmiechnie 🙂
-
-
A ja nigdy w życiu niczego nie wygrałam…
Ale Tobie gratulacje! 🙂-
Dziękuję i trzymam za Ciebie kciuki- kiedyś musi być ten pierwszy raz 😉
-
-
Gratuluję! Ja się ostatnio zgłosiłam do konkursu Pierre Rene i Miyo, czekam teraz na wyniki



Dodaj komentarz