Bourjois- burżuj wśród przeciętniaków

Komentarze
20 odpowiedzi do „Bourjois- burżuj wśród przeciętniaków”
-
Zużyłam 2 opakowania tego płynu, później przerzuciłam się na Biedronkowego a obecnie zużywam wszystkie które dostałam na ostatnich spotkaniach. Ale do tego na pewno jeszcze wrócę
-
I jaki był dla Ciebie ten Biedroński? Bo dla mnie nie jest najgorszy, ale też mnie nie zachwycił…
-
-
Wypróbuj płyn z Delii, dla mnie jest porównywalny z Bourjois i trochę tańszy 🙂
-
Jeśli tylko natrafię, chętnie wypróbuję 🙂 Miałam kiedyś mleczko i byłam zadowolona 🙂
-
-
Eeee tam 😉 szare mydło czy inny biały leleń i jazda 😉 czasami jak mam sue zastanawiać co wybrać , co szkodzi, co wysusza, a co natłuszczoa to żałuje, ze w sklepie tylko biały jeleń nie wdzięczy sie na Polce ! Zycie byłoby łatwiejsze 😉
-
Szare mydło wcale nie jest takie super, bo ma bardzo zasadowe pH, natomiast pH skóry jest bardziej kwaśne 😉
-
Fakt faktem im większy wybór- tym większe prawdopodobieństwo trafienia na bubel 😉 Dlatego jeśli coś przetestowałam i jest ok- chętnie o tym informuję świat, a nuż komuś pomogę w wyborze 😉
A jelonek nie jest zły 😉 -
ps. z tymi zasadami się zgodzę, ale co jednemu nie służy dla drugiego może być rewelacją 🙂 także trzeba na własnej skórze się przekonać co jest dla nas dobre 🙂
-
-
Które waciki Esesmańskie? Bo poszalałam na zakupach, więc tylko na waciki mnie mąż puści… 🙁
-
No te takie w długiej tubie, fioletowe za 2,99 jak dobrze pamiętam, grube i wytrzymałe 😉
-
-
Używałam tego micela, faktycznie milusi w użytkowaniu. Biedronkowy też miałam, dla mnie nie był zły, ale faktoza- lałam tego specyfiku aż się z wacika lało:)
-
No właśnie, niby tańszy, niby ok, ale z wydajnością kiepsko, więc i kiepska oszczędność 😉
-
-
Tyle o nim słyszałam i czytałam, ale jeszcze go nie wypróbowałam. Koniecznie muszę go wrzucić do koszyka przy następnych zakupach 🙂
rzetelne-recenzje.blogspot.pl
-
Polecam z czystym sumieniem 🙂
-
-
U mnie sprawdził się średnio, liczyłam na to, że będzie lepszy 😉
-
No bywa, nie wszystko każdemu służy 🙂
-
-
Ja tam na razie wykańczam wielką butlę Garnierowego micela, 400 ml! – to się nazywa konkret!
-
Łoooo tego jeszcze nie spotkałam na mojej wyboistej drodze !
-
-
Nie przepadam za micelami, do zmywania makijażu tylko chusteczki nawilżane 😀
-
Też kiedyś machałam chusteczkami, teraz jestem zadowolona z micelków 🙂
-


Dodaj komentarz