Pan z panem, pani z panią, czyli nie zaglądaj w cudze łóżko

Kiedyś tam Ricky Gervais powiedział  ,,Małżeństwo tej samej płci nie jest przywilejem homoseksualistów, to równe prawo. Przywilej dla homoseksualistów byłby wtedy gdyby nie musieli płacić podatków. Tak jak kościół. ”
No cholera nie czaję tej całej batalii o małżeństwa dla  homoseksualistów. Dlaczego nie? Co świstek papieru zmienia? No łatwiej byłoby takiemu małżeństwu np się rozliczać z podatków, albo od ręki otrzymywali by spadek po zmarłym małżonku, bez konieczności sporządzenia testamentu. Co jeszcze? Na wypadek gdyby jedno z pary trafiło do szpitala- drugie nie miałoby problemów o dowiedzenie się o stanie zdrowia pierwszego. Więc o co tyle krzyku? Dlaczego więc pan nie może z panem, a pani z panią? Przecież do cholery Ci ludzie niczym nie różnią się od hetero.
Zaraz usłyszę krzyki, że jak to ! Żeby oni tak razem tego, fujjj…A co to za różnica kto z kim sypia? Sypiasz z nimi, że tak Ci to przeszkadza? Uważam, że to co się dzieje w cudzym łóżku to tylko i wyłącznie jego sprawa. To po pierwsze. Po drugie…hmmm w mitologi doszukamy się stu milionów przykładów, że homoseksualizm był tolerowany, ba niekiedy bycie homoseksualistą było wręcz czymś prestiżowym. Czyżby świat się cofał? Stajemy się coraz mniej tolerancyjni mimo obecnych wszędzie informacji, dostępności do mediów? Skąd ta nienawiść?
Tak, tak- jeśli małżeństwa homoseksualne stałyby się legalne zaraz podniosłyby się krzyki „będą chcieli dzieci adoptować”. Może i będą chcieli. Wbrew pozorom to, że pary gejowskie i lesbijskie posiadają dzieci nie jest niczym nowym. Oooo! Zaskoczeni? Otóż panowie „wynajmują” brzuszek, a panie robią dzidziusia na boku z wyselekcjonowanym panem lub in vitro.  Dzieciaczek zostaje z mamą, czy tatą i nikt nikogo o preferencje nie pyta. Prawda, że proste?
A ja mam tylko takie pytanie do Was. Które dziecko będzie szczęśliwsze? To, które ma rodziców pijaków, które jest bite, poniżane, chodzi brudne, głodne i zmarznięte. Czy to które ma dwie mamy lub dwóch tatów, którzy rewelacyjnie się dzieckiem opiekują, dbają o nie, wychowują na DOBREGO człowieka? No, którym dzieckiem wolelibyście być?
Zaraz ktoś powie, że dziecko żyjące w takiej rodzinie nie miałoby życia w przedszkolu czy szkole. Ok, a czyja to byłaby wina? Przecież nie dzieciaków. Dzieciom koło dupy lata kto gdzie żyje i kto kogo wychowuje. Jeśli jakieś dziecko obrażałoby dziecko pary homoseksualnej to nie byłaby wina dziecka, że obraża kolegę/koleżankę, bo pewnie i tak robiłoby to nieświadomie. Byłaby to wina rodziców niesfornego brzdąca, którzy wmówili dziecku inność, gorszość innych. To dorośli kreują świat dzieci. Dzieci tolerują i kochają cały świat. Trochę nieświadomie, ale jakże pięknie…
„A bo jak gej to na pewno pedofil. ” Jaaasneee, a jak blondynka to na pewno głupia, a jak samochód czerwony to szybszy od zielonego, a bo jak wypije jedno piwo na dwa tygodnie to alkoholik, a bo jak ktoś rudy to wredny, a bo jak ktoś… naprawdę w to wierzycie?
Dziwna ta nasza nietolerancja… Nie tolerujemy gejów, lesbijek, a tolerujemy pedofili. I nie chodzi mi wcale o pana T., na którym media zarabiają w tej chwili kokosy, podobnie jak chwilę temu na mamie Madzi . (Swoją drogą ciekawe czy SE opublikuje fotki T. w bikini na koniu ? ) Przecież w naszym kraju istnieje największa  Organizacja pedofilska w Europie, jeśli nie na świecie. Wielu tę Organizację wspiera, Organizacja nie płaci podatków i ma własną beretową armię.Organizacja ta to kościół.
Pozdrawiam i czekam na ukamienowanie :D